Юридична консультація

Для того, щоб отримати юридичну консультацію у місті Тернополі, вам потрібно зв’язатись за моїм контактним телефоном вказаним на сайті. Якщо консультація не потребує вивчення документів, аналізу судової практики, ви можете отримати відповідь на поставлене  запитання в телефонному режимі. У протилежному випадку, ми домовимося про зручний час та місце надання юридичної консультації.

Якщо я не є фахівцем у тій галузі права з приводу якої у вас виникло запитання, то я одразу ж вам про це повідомлю та за можливості пораджу когось із свої колег, який зможе вас проконсультувати.

Місцем надання юридичної консультації є мій кабінет, що знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 33, 1 поверх, офіс № 107. Надання консультації в іншому місці можливе після попередньої домовленості зі мною.

Юридична консультація он-лайн

У випадку, якщо ви не потребуєте термінової юридичної консультації або ж не маєте змоги зустрітись, ви можете отримати таку консультацію в режимі он-лайн. Кожна юридична консультація он-лайн надається мною особисто на безоплатній основі. Надіслане вами повідомлення та вказані при цьому контактні дані є повністю конфіденційними та не підлягають розголошенню. Для того, щоб надіслати мені повідомлення слід уважно заповнити усі поля форми, що знаходиться нижче.

Зверніть увагу! Я не даю відповідей на запитання, які потребують детального вивчення законодавства у певній сфері, судової практики, наявних у вас документів чи є такими, які спрямованні на отримання довідкової інформації.