Часто запитують

Чи можете ви допомогти у вирішенні моєї проблеми?

Для того щоб відповісти на вказане запитання мені перш за все потрібно дізнатись суть вашої проблеми та за необхідності ознайомитися з потрібними документами, вивчити судову практику тощо. Адвокат не може бути кваліфікованим фахівцем в усіх галузях права і я не є винятком. Якщо я не зможу надати відповіді на поставленні вами запитання, то за необхідності пораджу когось із своїх колег, які зможуть вам допомогти. Якщо ж для вирішення вашої проблеми потрібно звернутися до іншого фахівця, що на практиці часто буває, я вас одразу ж про це повідомлю. Однак, раджу не затягувати із пошуком адвоката, оскільки на практиці це часто ускладнює або ж взагалі унеможливлює вирішення вашої проблеми.

Як добратися до вашого офісу?

Офісне приміщення №107 знаходиться на першому поверсі будинку № 33 по вул. За Рудкою у м. Тернополі на перехресті вулиць За Рудкою та Чехова (мікрорайон «Новий світ»). Найближчими зупинками громадського транспорту є наступні: «вул. Збаразька (6 магазин)», «вул. Чехова», «вул. С. Крушельницької». Якщо ви добираєтеся власним автомобілем, то його можна припаркувати безпосередньо біля офісного приміщення, у дворах поряд із багатоквартирними будинками, а також на безкоштовній стоянці по вул. Бродівській (50 метрів вище «6 магазину»). На відстані до 400 метрів від офісного приміщення знаходяться наступні об’єкти інфраструктури (установи, заклади): Тернопільське міське БТІ, Стоматологічний факультет Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, Тернопільський міськрайонний суд, Тернопільська районна державна нотаріальна контора ,«6 магазин», ресторан «Черчилль» та «Старий Млин», Управління патрульної поліції в Тернопільській області Департаменту патрульної поліції. Прокласти маршрут можна за допомогою сервісу Google Maps вказавши своє місце знаходження та в який спосіб ви хочете добратися.

Чи надаєте ви безоплатні послуги?

Усі послуги надаються тільки на платній основі. Виключенням може бути лише надання короткотривалих (до 10 хв.) консультацій, які не потребують вивчення документів та судової практики, а також надання юридичної консультації он-лайн.

Чи можу я не брати участі у судових засіданнях по моїй справі?

Все залежить від конкретної справи та за правилами якого судочинства вона розглядатиметься. У кримінальних провадженнях ваша участь є обов’язковою. В усіх інших категоріях справ (за певними виключеннями) ви можете особисто не приймати участі в розгляді справи.

Я перебуваю закордоном і не можу приїхати в Україну. Чи можете ви допомогти за моєї відсутності?

Для того щоб надати однозначну відповідь на це запитання мені, як адвокату, потрібно знати в чому вам потрібно допомогти. Зв’яжіться зі мню за контактною інформацією вказаному на даному сайті і ми обгоримо можливість надання послуг у такий спосіб. На практиці в 4 з 5 випадків є можливість допомогти клієнтові, який перебуває закордоном.